Zlatý

Jak funguje nová moderní vývrtka pro ženy?

Takové to celokovové monstrum, co se nejdřív zatlačí DO špuntu a pak ho to nějakým záhadným způsobem vyptákuje nahoru, netřeba k tomu prakticky žádná síla. Já to po několika minutách koumání vzdal, raději vyhrabal klasickou vývrtku a otevřel to silou po chlapsku...

PS - svádělo mě to dát to do katerie Hádanky a hlavolamy ;{)))>
Doplňuji:
fajn, nejsem sám, kdo to nechápe - zkrátka je to pro dámy. Taky mi dlouho trvalo, než jsem pochopil rozepínání podprsenky ;{)))>

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Pokud se jedná o toto:
http://www.gastrojs.cz/…
tak to je jednoduché jak facka.
Přiložit > zašroubovat > obě páčky pomalu dolu > bumbat a bumbat...

Další odpovědi:

Bronzový

....jo, no to složitý. Neumím to popsat, viděl jsem to pouze jednou, a vypadlo to snadně, snad se k tomu nějaká slečna/paní vyjádří.

(tuším že to bylo v tom, že ho zašroubovali a pomocí nějakých pák vytáhli..:D)

Pamatuji, že taťka vytahoval špunty klasicky. Já dnes taky. V několika domácnostech jsem viděl onen takový moderní exemplář a myslel že jsou to blázni. Onehdá jsem spatřil takovou moderní vývrtku ve smetí se zlomenou čapou.

Diskuze k otázce

Zlatý

1popelka1

Pokud máte Quentosi na mysli vývrtku, na kterou odkazuje Bumbes, tak není nic snadnějšího.... nechápu, proč pro dámy? - zřejmě nás máte za inteligentnější, když vám to dělá problém :-)

Zlatý

quentos

pro dámy proto, že k její aplikaci není potřeba prakticky žádná fyzická síla. Na rozdíl od "klasické" vývrtky - dokud jsme neměli doma vývrtku pro ženy, maminka mě vždycky musela zavolat, když měla chuť si otevřít víno ;{)>

Stříbrný

elektrikář

Jsou vývrtky které na vytahování používají pákový převod síly,číšníci srazí kousek špuntu do lahve aby se namočil a šlo to ven s menší silou.Nebo zvonová vývrtka z dlouhým šroubem otáčením se zátka vtáhne do zvonu.

Zlatý

ReHu

Kdo uzavřel otázku?
Mně vyhovuje otvírák, který nasadím na špuntík a otáčím horní částí rukojeti stále jedním směrem a špuntík se vytahuje.
A plánuji si pořídit tu elektrickou vývrtku. Tam to jde zcela samo. Pokud nedojde šťáva zrovinka ve fázu vytahování špuntu:D.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 925
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.