Lgee

Jak funguje nakupování na splátky?

Vůbec tomu nerozumím…

Odpovědi
sesednizkola

Cemu nerozumis? Vec v hodnote napriklad 5000 nezaplatis rovnou, protoze tolik nemas u sebe, ale budes to napriklad rok splacet mesicne po 1200 Kc. Co zaplatis navic je odmena pro toho, kdo ti splatkovy prodej umoznil.

Kepler

Většinou jakýkoliv úvěr něco stojí. Ale za jistých podmínek to zlodějina být nemusí. Už jsem tak koupil v e-shopu televizi v šesti splátkách bez navýšení (za běžnou cenu i u konkurentů). Nebo včas splacenou půjčku 8000,– v hotovosti u Zaplo, taktéž zadarmo (propagační akce a snaha někoho nachytat). Stačí dobře hledat.

john 007

Je to zlodějina