MacChill

Jak funguje jméno SIM karty na facebooku?

v poslední době koluje na fejsbuku návod jak zjitstit jméno své SIM karty stačí zadat část telefoního čísla a nějakým způsobem to vygeneruje unikátní jméno, jak to funguje? http://bit.ly/xNGKIJ
Doplňuji:
pochopitelně že je to nějaký „podvod“ a SIM karty žádné jména nemají, jen by mě zajímalo jakto že lze takhle vygenerovat náhodné jméno, je to snad nějaká skrytá funkce?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

To bude nějaký „podvod“

Další odpovědi
lukas.zmizik

takovou aplikaci ktera bude podle cisla generovat jmeno udelam za dve minuty, cely den bych pak potreboval na vymysleni ruznych jmen