Jak funguje gravitační motor?

Gravitační motor je založen na jednoduchém principu využití gravitace, jde o použití materiálu který je schopný měnit snadno svojí gravitaci a tím vytváří zdroj pohonu. Takový materiál zde na této planetě není ale je běžný na jiných planetách a proto jej musíme získat tím že se na tyto planety vypravíme, vyrobit tento materiál nelze z pomocí žádné technologie. Tento materiál existuje v času a prostoru kde je nutné neustále měnit svojí gravitaci protože je gravitace v tomto času a prostoru nestabilní. Materiál se většinou napojí na pumpu a tato pumpa čerpá vzduch a stlačený vzduch pohání motor, ve své podstatě se u tohoto materiálu jedná o gravitační výjimku a jak víme tak z každého pravidla zde jsou výjimky. Ve vesmíru se tento materiál běžně používá a jsou zde i v prodeji nejrůznější bezpečné gravitační motory vyrobené z tohoto materiálu. Pokud by omylem došlo k tomu že by z gravitačního stroje uniknul tento materiál, je velmi obtížné jej v našich zaostalých technologických podmínkách dát zpět do gravitačního stroje a může tento materiál zde napáchat mnoho škod. Někdy je dokonce i tento materiál používán ve válkách jako zbraň, protože tento materiál velmi rychle vylítne nahoru a velmi rychle padá dolů a při dopadu ničí to na co dopadne. Proto je prodej gravitačních motorů na zaostalých planetách zakázán, aby se pro tyto planety nestal tento materiál velikým problémem.

Nejlepší odpověď
Drap

Nevěřím na gravitační motor

Nejvíce se mi z toho blábolu líbí, že tento materiál se ve vesmíru běžně používá............ Na to jsi přišel jak ?

Další odpovědi
arygnoc

Nevěřím na gravitační motor

Doplňuji:
Vy pravdepodobne hovoríte o Searlovovom pohone.
Hm.
Dokazujete existenciu dokazovaného dokazovaným, čo nie je šťastná premisa.

Ale keby ste náhodou mal pravdu, už viete, čo s peniažkami za Nobelovku?

Fyzik

Nevěřím na gravitační motor

to jste vymyslel sám? dobré no, i vtipné :)

Rocker

Nevěřím na gravitační motor

mosoj

Nevěřím na gravitační motor

Je to sice provokace, ale tak pro děti z mateřské školky.