Jak fotit poloprůhledné plastové objekty, typu plastová dóza, digitální zrcadlovkou a 1–3 blesky se softboxy?

produktová fotografie poloprůhledných až průhledných plastových objektů, aby byla prokreslená

Nejlepší odpověď
led

na fotenie polopriehladných – priehladných objektov treba použiť tzv. protisvetlo, ktoré musí byť intenzívnejšie ako priame. Dobré je použiť aj mierne bočné svetlo, najlepšie bodové.
Nedoporučujem blesk, lepšie je pomocou statívu a dlhšieho expozičného času.
Vtedy výsledok bude verný tomu, čo vidíte.