ReHu

Jak eliminovat zápach kanalizace?

Táhne se mi to doma všude.
Lze něco (co?) nasypat do výlevek a WC?

Nejlepší odpověď
Drap

Odvětrat řádně celý systém a vyčistit všechny sifony v bytě.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Měla bys mít řádně provedené odvětrání na střechu domu a vodní zátku-to je voda v sifonu. Někde asi není a tudíž to doma páchne.
Jinak můžeš nasypat třeba konvalinky, ale dlouhodobě to problém nevyřeší.

da ny

Měli jsme před několika lety „fekál“ ve věžáku asi 3 roky. Byla podélná prasklina v odpadní rouře. Bylo odstraněno.
Paní v bytě nad námi měla netěsnící odpad (prasklinu) v horní části odpadu od vany. Stará paní velmi šetřila vodou, ale když..... zápach se linul téměř neustále celým bytem. Nemohla pochopit, že by si měla pozvat (a zaplatit) instalatéra. Družstvo to udělat nemohlo, jen v případě, že by voda jádrem protékala k nám. Ona však „jen“ lehce prosakovala, nevalila se. Valil se jen ten odporný pach..
Naštěstí jsme se pak přestěhovali ;)