Mucillinka

Jak efektivně strávit dovolenou?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Dovolenou efektivně zásadně netrávím.Celý rok efektivně pracuju a dovolenou mám na odpočinek,takže se válím u moře,kecám s kamarádkami/man­žela k moři nedostanu/,čtu si a max.jedu na nějaký ten výlet.Vypínám mozek a užívám si to!Potřebuju nabrat sil do dalšího pracovního procesu.

Další odpovědi
hanulka11

Dovolenou trávím tím, že dělám je to co chci a nic nemusím, celý rok se na to těším- odjedu daleko od starostí a povinností, užívám si moře, slunce ,horký písek, poznávám nové končiny a je mi prostě blaze a pak se vracím domů k manželovi a k práci a je nám doma zase fajn.

venkovan

Třeba zvyšováním kvalifikace !

Znáte lepší prožití dovolené?

Alesh

Efektivně?
No, určitě aktivně. 🙂 Např. já jsem sice byl celý tento týden doma, ale jezdím na kole, byl jsem plavat, bruslit.
O další dovolené cca za měsíc jedu na cyklozájezd atd. … 😉

led

Čo je to dovolenka?
Iná práca, než zamestnanie? Povaľovanie sa, vegetiť? Športovanie až do roztrhania tela? Žiť ako by ani žiadna dovolenka nebola?
Teda vybrať si efektivitu…
Rada by som opäť vzala „bágl“ a prešla sa od Ašu po Čiernu nad Tisou, ale…
Vie mi niekto povedať, či v súčasnosti je ešte možnosť freetrampingu, tj.pešej, bezpečnej turistiky a a za malý peniaz?