jmachan

Jak drží na hlavě židovi jarmulka?

Nejlepší odpověď
tom004

Je to dáno materiálem z jakého je vyrobena. Určitě každý měl,nebo má, nějaký výrobek,který se tzv. lepí na tělo. A jarmulka je z podobných materiálů.Měl jsem možnost,si to vyzloušet,je to asi 2 roky, a opravdu drží „sama“.
Doplňuji:
A drží i na bezvlasé hlavě.

Další odpovědi
Ella

viděla jsem ,že někteří ji mají normálně přichycenou sponkou… jestli to tak dělají všichni, to nevím =)

hanulka11

Zajímalo by mne jak to dělají ti co nemají vlasy ,jak ji na hlavě přichytí?