ReHu

Jak dostat zápach moči z betonu?

Je to malý uzavřený prostor bez oken, pouze 1 dveře. Ty jsou stále otevřené. Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

ReHu, měli jsme doma křížence kokršpaněla a jezevčíka. Přes zimu byla téhle fence venku v zima, tak alespoň na noc jsme ji dávali do garáže. Ráno jsem před odchodem do práce nejdřív garáž vyčistila tak, že jsem loužičky vytřela, přestříkala Savem a po chvíli setřela molitanovým mopem s čistou vodou. Za větších mrazů mne to čekalo i po návratu domů.
Nikdo nepoznal, že pes v garáži někdy vykonal svou potřebu. Savo je na tyto problémy hodně účinné.

Další odpovědi
anonym

Tenhle problém řeší se střídavým úspěchem každý stavitel chovatelského zařízení,např­.výběhů a kotců pro psy. Po ošetření chemikálií jako např.louhem nebo savem,použijte vrstvu -stírku(stěrku) se složkou,která se používá na tzv.„mokré“ stavby. Můžete také použít vrstvu lité podlahové hmoty,která se používá např.v dílenských provozech.Výborně izoluje,dobře se ošetřuje .Nevím jak kde,ale u nás se dá sehnat v Ave-servis České Budějovice…:D

honza19hk

zkus tam postavit větrák,až to vyčichne doporučuji ti si sehnat epoxidový litý beton.je to taková plastická hmota v kýbli a to se stěrkou rozetře na starý penetrovaný beton.Je to velkmi tvrdé,odolné a nesákne to žádnou vodu a v tomto případě ani moč.