Zlatý

Jak dostat zápach moči z betonu?

Je to malý uzavřený prostor bez oken, pouze 1 dveře. Ty jsou stále otevřené. Díky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná

ReHu, měli jsme doma křížence kokršpaněla a jezevčíka. Přes zimu byla téhle fence venku v zima, tak alespoň na noc jsme ji dávali do garáže. Ráno jsem před odchodem do práce nejdřív garáž vyčistila tak, že jsem loužičky vytřela, přestříkala Savem a po chvíli setřela molitanovým mopem s čistou vodou. Za větších mrazů mne to čekalo i po návratu domů.
Nikdo nepoznal, že pes v garáži někdy vykonal svou potřebu. Savo je na tyto problémy hodně účinné.

Další odpovědi:

Tenhle problém řeší se střídavým úspěchem každý stavitel chovatelského zařízení,např.výběhů a kotců pro psy. Po ošetření chemikálií jako např.louhem nebo savem,použijte vrstvu -stírku(stěrku) se složkou,která se používá na tzv."mokré" stavby. Můžete také použít vrstvu lité podlahové hmoty,která se používá např.v dílenských provozech.Výborně izoluje,dobře se ošetřuje .Nevím jak kde,ale u nás se dá sehnat v Ave-servis České Budějovice....:D

Stříbrný

zkus tam postavit větrák,až to vyčichne doporučuji ti si sehnat epoxidový litý beton.je to taková plastická hmota v kýbli a to se stěrkou rozetře na starý penetrovaný beton.Je to velkmi tvrdé,odolné a nesákne to žádnou vodu a v tomto případě ani moč.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 925
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.