niobe

Jak dostat zápach cibule a česneku z dlaní a z pod nehtů? Předem děkuji za odpovědi.

No jo no, vařila jsem a někdo tu cibuli a česnek nakrájet musel… :o)
Doplňuji:
Pán mě pobavil, ještě, že nejsem urážlivá a ráda se ptám :o) …
A když není pomerančová kůra?

Nejlepší odpověď
panenka

Zápach po cibuli nebo česneku z rukou zmizí, otřeš-li si ruce pomerančovou kůrou navlhčenou v oleji.

Zdroj: http://www.re­ceptyplus.estran­ky.cz/clanky/ra­dy-a-napady.html

Další odpovědi
Miroslavst

Já teda nevím, ale raději si sedněte, ruce hezky do klína a bude to ok.
Berte to jen jako legraci, ale nejdřív si potřísníte ruce hypermanganem, pak cibulí a česnekem.
Nechcete jít nařezat nějaký polínka na cirkuli?
Předem odpovídám, že číslo záchranné služby je 155

ReHu

Já mám mýdlo, které pohlcuje pachy. Ale existují i nerezová mýdla určená pro toto. Vyzkoušená je nemám a zajímá mě, zda se ozve někdo, kdo ano a jestli funfují.

elektrikář

Maminka používala vymačkanou kůru z citronu a na konec si na ruce kápla trochu mléka.Lze použít i chirugické rukavice jsou na jedno použití.Když jseme na hotelu loupali česnek na pastu, půl dne silice doslova na prstech pálila.Cirkulárku bych nepožíval náhradní ručičky se špatně schání .Je spousta mechanických sekáčků a drtičů jenže se pak musí pracně umývat.

cerebro

Určitě to jde šťávou z citronu.

8hela

Možná octem./citrón?/ H.

Miroslavst

A nebo opravdu jít nařezat to dřevo.

panenka

Když nemáte pomerančovou kůru tak pach z česneku a cibule odstraníte z rukou usazeninou z kávy.
http://www.pro­dusi.cz/produ­si/3-Rady-a-napady