cliwe

jak dostat titulky do videa staženého z youtube?

Doplňuji:
Titulky jsou stažené z tiulky.com. Video je stažené real playerem.

Nejlepší odpověď
Zibner

Když stáhneš video z Youtube, pak se video chová stejně jako další media. Stačí akorát prográmek, který umí media kombinovat. Nejlepší je Sony Vegas, ale pokud chceš něco jednoduchého a free, tak by to měl zvládnout Win LIVE Movie Maker, ale nejsem si jistý.
Doplňuji:
Když se chceš jen dívat a ne ty titulky do media přímo dostat a konvertovat, pak stačí pustit video a titulky ve formátu .srt apod. jen přetáhnout do videa.

Další odpovědi
Alesh

A ty titulky máš kde? V nějakém dalším souboru nebo je chceš vytvořit? a pak je s videem nějakou formou spárovat?