HZK

Jak dostat olej z plátěných bot?

Jde to mýdlem v umývadle nebo v pračce třeba?

Odpovědi
gecco

Nastrouhej mýdlo s jelenem (mýdlové vločky) a vyper ručně v teplé vodě…
😉

Kepler

Ideálně vyprat v benzínu, ale pokud tam jsou gumové části, pak nezbývá než opakovaně vyprat v koncentrovanějším detergentu (ne v pračce).

Hnidopich

JAKÝ olej? Na různé druhy různé postupy. Jaký je materiál bot? Celé plátěné? To asi ne, že. Je ta skvrna čerstvá? Je skrze plátno? Prostě žalostně málo indicií. Mýdlo z 99,99% nezabere, pračka je další šílenost.