jaza

Jak dostat na fota z mobilu datum?

Mám starší Nokiu 73, nechci se s ní loučit, protože má perfektní fotky. Jak dostat na fota dotum focení?

Nejlepší odpověď
beer

Ten mobil neznám, ale mrkni do jeho nastavení při focení. Datum a čas snímku by tam mohlo být. Používám SE a tom to mám..

Další odpovědi
Sůwa

Pokud přenášíš fotky z mobilu do PC, bylo by doplnění data snadné v programu na úpravu fotek, ale musela bys je mít evidenci na dobu, než tranfer provedeš. V mobilu datum zadat nelze.

RomanP

V kompu v nějakém fotoeditoru, funkce se jemnuje vložit text do obrázku