Slepičák

Jak dostat kočku do převozky?

Vždycky když jedem s kcourem na očkování,ta je hrůza ho dostat do převozky,nemáte trik ??

Nejlepší odpověď
anonym

já tam dávám její oblíbenou deku,ale bohužel je to marné kočka nemá ráda cizí místa kde je omezována tak v přepravce vždycky bude protestovat

Další odpovědi
Miroslavst

Tak ho tam nedávej násilím, ale tak, aby se tam těšil. Třeba my vytáhneme jen vodítko a Kryšpín čeká u dveří a těší se ven.
http://img.na­dapenny.com/t20/110­37/nadap061953521­130230.jpg
http://img.na­dapenny.com/t20/110­50/nadap155844459­701232.jpg

iceT

A co zkusit nalákat ji dovnitř na pamlsek nebo šunčičku?

Míro,v životě jsem viděla na vodítku už ledacos,ale kočku ještě nikdy.Moc pěkný kocourek.:-)

venkovan

Já bych věděl – aha, ale to by se už k veterináři nemuselo.

alexandra

My jsme taky chtěli naučit kocoura na vodítko,ale jsme mu ho koupili asi moc pozdě,měl už skoro rok,a když jsme mu ho připli,tak dostal takový záchvat,že skákal dva metry vysoko a my jsme mu ho nemohli sundat.Od té doby už se nám to nepodařilo,a tak chudák venek ještě neviděl.Jenom z té přepravky.Ale já mám opačný problém.Do přepravky jde dobrovolně,ale u doktora ho nemůžeme dostat ven.Posledně jsem ho s ní 10 minut vytřepávala.Držel se tam jako klíště i když jsem jí měla vzhůru nohama.