mosoj

Jak dostat kalorie ze skříně ?

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/575760/Kalo­rie.jpg.jpg.jpg­.jpg.jpg

Nejlepší odpověď
Damiana

Čím jsi starší, tím těžší je zhubnout, jelikož za tu dobu se tvoje tělo a sádlo stali dobrými kamarády.

Další odpovědi
Funna

taky se mi přemnožily, mršky jedny…ale co, každý tvor má právo na život .-)

Matthew

Správnou životosprávou :)

venkovan

Až budeš v parku a uvidíš dogu, tak se jí podívej do očí, řekni jí, že je přitroublá a nakopni ji.
Vsadím, že krátce na to tě vezmou filmaři pro natáčení akčního filmu o námořnících kteří jídlo neviděli tři měsíce

Děda Louda

To u nás bydlí jenom v té bílé skříni v kuchyni. Nevím sice, kde se tam pořád berou, ale jejich likvidace je velice snadná, i když také náročná. Kolikrát k nim musím vstávat i uprostřed hluboké noci. Svou živnost (přešívání svršků) přede mnou až doposud bedlivě tajily. Asi si na ně budu muset častěji a pořádně posvítit.

Conchus

Kdyby jenom ve skříni. U nás se rozlézají po bytě a dělají mi necudné návrhy.