Blecha

Jak dostat horečku?

jak dostat horečku nebo být nemocný

Nejlepší odpověď
Jakub

Rozmíchej si ve vodě školní křídu a vypij to. Horečku zaručeně dostaneš.

Další odpovědi
quentos

„Nadejchat“ na stupnici teploměru, to neznáš? Pokud ovšem nemáš digitální ;{D

panenka

Že se chceš ulít ze školy? Holky mi dostaly horečku z létání po venku a pití studené sodovky. Ale buď rád že jsi zdravý.

Samtibalfars

Namočený hadr v soli a hodinu nechat v podpaží u kterého se bude měřit.

Nijak to nepálí ani jiného. Výsledek je max 37,2