kalibr

Jak dostat holku do postele.

Zájímalo by mě jak zbalit holku vyspat se sní a pak se z toho vykroutit nechci se na někoho vázat.
Doplňuji:
v mejch letech od Avganistanu je ject nerealný :D

Nejlepší odpověď
Lencis

V tvých letech bych se nejdřív naučila psát, pak přemýšlet… pak dlouho nic… a pak už snad dospěješ do věku, kdy nebudeš pokládat takové hloupé otázky!!!

I mnoho holek se nechce vázat, ale normální člověk se může domluvit… „vyspat se s někým“ není synonymum pro „využít, použít a zahodit“. To že se nechceš vázat snad ještě nemusí znamenat, že se budeš chovat jako… pardon nemohu říci co, protože by to porušovalo kodex.

A jestli to měl být humor… pak haha scíp :-X Jestli tohle má být krása a styl tak já sem vlaštovka z Marsu. (viz kategorie zařazení tohoto dotazu)

Další odpovědi
Vosic

řekni, že druhej den jedeš s mírovými sbory na misi do Afghanistanu pomáhat chudym a máš hotovo 😁

Prcek_x

Uč se od Barnieho Stinsona (viz seriál How I Met Your Mother)… www.himym.cz

Zdroj: www.himym.cz

prokeš

no já našel docela dobrý rady tady

<a href=„http://­www.menworld.cz/cla­nek/top-10-jak-dostat-zenu-do-postele“>Jak dostat holku do postele</a>

prokeš

[url]http://www­.menworld.cz/cla­nek/top-10-jak-dostat-zenu-do-postele[/url]

prokeš

nefaka, no prostě tam 😁