iceT

Jak dostat fotografie z NokiaC2 do pc?

Bluetooth momentálně nemám k dispozici,jen usb kabel.Fotky by měly být v paměti telefonu,jelikož se po vytažení pamětové karty v mobilu i nadále zobrazují.Usb kabel do pc nainstaloval nějaký hardver,ale nevím si s tím rady.Nejedná se o můj pc.
Když kabel odpojím od telefonu a zapojím znova,tak se otevře okno s Windows mëdia player a nějaká knihovna,ale všechny složky jsou prázdné,fotky nikde nemůžu najít,jen hudbu,ale i tak vše ukazuje,že je to prázdné.Co s tím?

Nejlepší odpověď
badisko

dej kabel do Pc a pak do telefonu ..otevri Muj Pocitac a mel by se ti bjevit telefon ten otevri a prozkoumej zlozky …az najdes sve obrazky …
Doplňuji:
OMG bedy neumite cist …neni to jeji pc…

Další odpovědi
cochee

Asi budeš potřebovat Nokiový software, stáhni zadaču z jejich stránek, zde: http://www.no­kia.com/cz-cs/podpora/sta­hovani/ si navol svůj model a stáhni Nokia Suite. Propříště změň ukládání fotosů na kartu a z karty to myslím stáhneš i bez toho softu.

Bedy

Bude potřeba si stáhnout program Nokia Suite a přes něj to překopírovat do počítače.
Program Nokia Suite stáhnete z http://www.no­kia.com/cz-cs/podpora/pro­dukty/nokia-suite/

Po nainstalování restartujte počítač a po restartu zapojte mobil do USB portu přes kabel a mělo by vše být v pohodě.
Doplňuji:
To je úplně jedno, že to není její PC. Pokud jsou fotky v paměti mobilu, tak se musí nainstalovat Nokia Suite.
Kdyby byly na paměťovce, tak stačí v mobilu zapnout režim ukládání dat, tak paměťovka se zpřístupní a v počítači se ukáže jako fleška (USB Mass Storage).