Jak dostat fotografie do windows media center

Dobrý den,můj problém je,že když chci prohlížet fotografie v programu windows media center, objeví se mi složky i podsložky, ale jsou prázdné. Videa, filmy a hudba se zobrazují normálně. Děkuji za pomoc – Jarmila

Odpovědi
mosoj

Je se třeba naučit význam a chování knihoven v OS win 7.

Automaticky se zobrazují složky a obrázky uložené v knihovně!! obrázky. Start a pravý seznam. Dále je třeba se naučit jak zahrnout jiné složky do složky knihovna (obrázky).
Složka je do knihovny zařazena pouze virtuálně a umístění zůstává na původním místě.

Pokud chcete prezentaci z jiné složky ( bez zahrnutí do knihovny) tak na otevřené okno Média center klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte nastavení. Zde si můžete přiřadit složku ze které chcete aby program bral obrázky k prezentaci.

Nedá se to všechno tak stručně popsat. Je si třeba s tím trochu hrát.