AmiHoangVn

Jak dostat do mobilu video z YT ?

Prosím nevíte někdo jak dostat video z YouTube do mobilu prosím moc nutné …

Odpovědi
Michal Kole

Stáhněte si kolekci DVDvideoSoft.com (http://dvdvide­osoft.com/)

sice jsou programy v angličtině, ale práce s nimi je poměrně jednoduchá

programem Free YouTube Download stáhnete video z youtube a programem Free 3GP Video Converter jej překonvertujete do univerzálního formátu 3GP.

Balík obsahuje i programy pro finé mobilní formáty

DDarent

Tak, že si to youtube najdeš v mobilním internetu a už to frčí...... pokud myslíš stáhnou, tak si musíš najít videa takový, který kodekově podporuje tvůj mobi..... FLV, MP4, 3GP, Avi