Mika47

Jak dostat byvaleho kluka zpet?

Jak mam udelat, aby se do me muj byvalej znovu zamiloval? Ma holku, ale chova se ke mne lip nez k ni. Jako by spolu vubec nechodili. Dokonce rekl ze s ni chodi jen tak z hecu. Porad chodi pobliz me jsme ted spoluzaci a snazi se se mnou bavit. Od rozchodu jsme se spolu nikdy moc nebavili on je stydlivka. Chci aby se ke me vratil ale kdyz se spolu bavime trochu vic tak se na nas vsichni divaji a rikaji ze se mame radi a ze nam to spolu slusi.ja ho mam fakt rada alr nevim jak on me. Je nejaky nenapadny zpusob jak to zjistit? Chova se ke me posledni tydrn fakt pekne. Myslim ze by to mohlo vyjit. Dik za radu.

Nejlepší odpověď
iceT

Nevstoupíš dvakrát so stejné řeky-toho je dobré občas se držet.A možná by ti lépe poradila poradna
http://www.bra­voweb.cz/
tam jsou na to lépe stavení

Další odpovědi
badisko

No a ty by jsi chtela s takovym klukem chodit?…Ted si predstav situaci ze budete spolu chodit a on bude jine holce rikat to same ..ze s tebou chodi jen z hecu atd …
dam ti proto radu najdi si jineho urcite nejakej v okoli bude ..:D
A z5 k tve otazce …proste mu to rekni ze by jses k nemu chtela vratit jsou jen dve moznosti bud te posle k sipku ..coz neva alespon v tom budete mit jasno ..nebo se k tobe vrati …
Take si myslim ze jeste nevis co zmamena slovo milovat v tom pravem slova smyslu …uprimnost se ti bude v zivote hodit ikdyz si kvuli ni nekdy v mezilidskych vztazich zadeles na na pruser ..res vsechno na rovinu a nekoumej nejake zlepsovaky…