jak dostat barvu na vlasy z obličeje?

Nevíte někdo jak se dá efektivně odstranit barva na vlasy z horní části čela? Nezabírá ani odličovací mléko ani alpa. Děkuji

Odpovědi
anetadela1

Já to pokaždé vydrhla vodou a žínkou, sice jsem chvíli byla červená jak rak, ale pomohlo mi to.

afro.minerva

Citron rozmíchat ve vodě, houbičku a drhnout, drhnout, drhnout. A potom namazat. Bude to pálit, ale jinak to asi dolů nepůjde. Taky počítejte s tím, že se vám dost tím citronem podráždí kůže a možná se udělají stroupky. A nebo prostě drhnout mýdlem, ale to bude chvilku trvat, než se to vymyje…

iwetax

Časem se to smeje.

kikinka2210

podle mě by to potřebovalo omýt teplou vodou a tekutým mýdlem.Pak to mazat skoro každý den abyjste neměla podrážděnou kůži.

1janka01

ahoj…před barvením se namaž mastným krémem,pak se vůbec neobarvíš,a kyž jo ,tak zkus popel od cigarety.Funguje to. barvím si vlasy už několik let… a od koho to mám,od moji babičky.....

Zdroj: babička…