holdanz

Jak dostanu ven z televize dvd, které nechce ven?

Ahoj, mám televizi sencor, do které se dá zasunout i dvd a cd.
Teď jsem tam ale vsunul dvd, které se mělo dát do pc a televize ho nenačte.. Pořád se to načítá a tlačítko eject na ovladači mačkám jak blázen a nic, pořád načítání. Nevíte někdo jak to vyndat? :(
Doplňuji:
Ale tam nejsou dvirka, je to jen ,,dira" kam se to vsune a pak to zas vyjede normalne. Krome dneska teda :/
Televize ma taky tlacitka (cidla na pohyb) a tam to taky nic neudela.
Nacita to dobu a furt nic.
A zadna dirka na nouzove vytazeni neni :(

Nejlepší odpověď
anonym

Počkej – při načítání je mechanika ´zaneprázdněna´, takže nemusí na pokyn k otevření reagovat.
Pokud se dvířka neotevřou ani po ukončení (i neúspěšném) načítání CD/DVD, měl by někde poblíž dvířek být otvor pro jejich nouzové otevření (dirka cca 0,5 mm), použij drát (např. narovnanou kancelářskou sponku) – bez ´násilí´.
Doplňuji:
…„Nacita to dobu a furt nic“… – řekl bych, že kromě odejmutí panelu (demontáž TV) nelze udělat nic, jen čekat – násilí bych vyloučil.
😉

Další odpovědi
badisko

timto to pujde jako nic … http://www.do­vavanik.cz/Kla­diva---palicky---sekace-.html?xmlid=502032&var=5­02036

anonym

Nemačkej ovladač, ale dej vysunutí přímo na TV, ovládací prvky tam budou pod krytkou.
Doplňuji:
Pokud ztratíš ovladač, jak chceš ovládat TV s přehrávačem, podívej se do manuálu, VŽDY JSOU TAM OVLÁDACÍ PRVKY na TV, možná schované pod krytkou

Jádrohlod

Udej typ televize, Sencor je málo. Jinak tyto tv jsou nic moc.