Angie

Jak doplnit Cricket zapalovač?

Lze vůbec doplňovat zapalovače značky Cricket? Jestli ano, tak prosím poraďte jak. Mám je moc ráda, a nebaví mě furt kupovat ten stejný zapalovač

Nejlepší odpověď
iceT

Tyhle zapalovače doplnit nejdou,nemají ten vstup nebo jak se tomu říká.I když prý někteří frajeři ho doplňují horem(sundají to škrtací zařízení).Když si příště koupíš zapalovač,řekni,že chceš plnící a je to.Zapalovač Criket stojí tak deset kaček a proto je jednorázový.