Jak dopadne odpad lidstva, co nemá lidský cit?

Ten co podle informací serveru Týden.cz působí 40letý Lacina jako zelený anděl Českého rozhlasu. Jako další řidiči dobrovolně přispívá do vysílání Zelené vlny a informuje o dopravní situaci přímo ze silnic. Před sedmi lety dokonce vyhrál v soutěži Zelené vlny CD s písněmi Karla Gotta a model škodovky. Za bezproblémového platil také v práci, kde se stal zaměstnancem roku. Myslíte že už dal přeživším poškozeným meloun aby řekli že si tu jeho agresivitu vymysleli?

Nejlepší odpověď
dudu

Všude jinde ve světě se schody zametají od shora dolů, u nás diky hospodářské mafii a jí zaplacenou bandou všehoschopných advokátů, se děje přesně naopak! Už Goebbels přišel na skutečnost, že nemá-li si národ všímat bordelu uvnitř nebo nahoře, je třeba napadat židy a ukazovat na binec venku. Proto třeba nyní někomu vyhovuje kritika cigánů, kteří si pro podporu jezdí taxikem, neboť zamlží to sviňské chování většiny našich vrcholných představitelů.

Další odpovědi
Wareg

U nás se nedávno stala tragická dopravní nehoda. Opilý řidič (celá obec upozorňuje na fakt, že jezdí s o/oo v krvi už řadu let) projížděl obcí a smetl pod kola svého SUV cyklistu. Ten po sobě nechal manželku a děti. Na místě mrtvý. Věřím, že rodina taky „uznala za vhodné“, že dotyčný řidič byl OSVOBOZEN, vyvázl BEZ TRESTU a OPĚT JEZDÍ ZVESELA DÁL! Ani bych se nedivil, kdyby to obdobně dopadlo tady. Toto není stát, toto je bordel nad bordel. A myslím, že nebude muset dávat ani meloun, stačí mít pár známých za pár korun…

anonym

Wareg a dudu,máte naprospou pravdu,tady v tom státě,je obyčejný člověk úplně bezmocný proti všem,kteří jsou nahoře a těm co se s nimi přátelí.Palcuji!!!

Michal

Myslím si,že to bude mít těžké.

Nuk nuk

Bohužel, musím dát za pravdu pánů Dudu a Waregovi. Dudu to napsal hodně tvrdě, ale pravdivě. V téhle zemi se totiž hraje na to, kdo se umí z věci lépe vzmluvit. Pan Lacina není žádný prosťáček, naopak, moc dobře ví, že když řekne to a to, dostane maximálně podmínku a nazdar.
I kdyby dal poškozeným třeba miliardu a převědčil je, aby vše popřeli, skutečnost, že z toho vyvázne, je trapný důsledek našeho „dokonalého“ zákonodárství.