ReHu

Jak dopadlo odbarvení černých vlasů 12% krém.kysličníkem? > teena

Nejlepší odpověď
elektrikář

Zřejmně upadly i z hlavou, že se nemůže dotyčná ozvat.

Další odpovědi
teena

ahoj,… peroxid nezabral.. te černe mě to nezbavilo...... možna by pomohlo smichat to s odbarvovačem.. nevim.. nebo asi zajdu ke kadeřnici.. uvidim.. co mysliš?.. pomohl by ten odbarvovač spolu s peroxidem?… jinak prmin že odepisuji až ted' :)

Yenjik

No a kde je otazka…
Aha uz to chapu, toto neni otazka pro me…