bolak

Jak dopadl včera ten krasobruslař, co upadnul, narazil do mantinelu a po tom co se chvíli proležel se zvednul a udělal..

…tam další dvě piruety nebo jak se tomu říká?

Nejlepší odpověď
annas

Pljuščenko se zranil a v Soči ukončil závodní kariéru.

Soči – Ruský krasobruslař Jevgenij Pljuščenko odstoupil bezprostředně před krátkým programem z olympijské soutěže. Olympijský šampion z Turína si během rozbruslení poranil operovaná záda. Na domácí olympiádě v Soči tak ke zlatu ze soutěže družstev žádnou další medaili nepřidá.

Bolesti pocítil poprvé ve středu, když při tréninku upadl při čtverném toeloopu. Posteskl si, že jeho tělo neuneslo nápor olympijských her, na nichž jako jediný kvalifikovaný ruský krasobruslař musel absolvovat kompletní soutěž družstev. „Příčinou byla příliš velká zátěž. Nevím, jestli nebudu muset na operaci,“ dodal šampion, který už má za sebou tucet chirurgických zákroků na různých částech těla.
Bolavá záda ho však nakonec nepustila ani do krátkého programu.

Teď ho čeká odpočinek a léčba, ale plánuje bruslit dál. I když už nebude usilovat o medaile, plánuje účast na exhibicích.

Více podrobností v odkazu
http://sport.ak­tualne.centrum­.cz/pljuscenko-se-pred-kratkym-programem-zranil-a-odstoupil/r~c791a6­3094c911e384ac002590604f­2e/

Další odpovědi
Děda Louda

Asi dobře, když se zvednul a udělal.

Lorelai

Nebyl to spíš Jeremy Abbott? Nevím co se mu stalo, ale je myslím 12.