bolak

Jak dopadají děti z dětských domovů oproti těm, které vyrůstaly v rodinách?

Myslím vzdělání, práce, kriminalita a pod.

Nejlepší odpověď
Drap

Mnozí mají pouze dokončené základní vzdělání i když ne všichni z nich mají 9 tříd. Někteří se vyučí. Střední školy a další studuje jen minimum. Kriminalita je u této skupiny samozřejmě vyšší. Problémy mají často i se začleněním do společnosti. Obstarání práce a bydlení bývá pro ně obtížným problémem.