karel4

Jak donutit sestru aby nebrečela? Je jí 6 let

Doplňuji:
jo a brečí furt

Nejlepší odpověď
WeeBear

Donutit k nebrečení? Nezní to trošku (ne trošku, ale velmi) divně?

Nucením takto nic nezmůžete. A okřikování „Nebreč!“ jen situaci zhorší.

Zkus trošku popřemýšlet, co je příčinou jejího pláče. Pokud to nevíš, zkus si s ní o tom promluvit a najít příčinu. I malé děti se potřebují vyzpovídat. Může to být úplně banální věc, ale pokud pláče často, tak i něco podstatného.

Další odpovědi
samicek333

Zjistila bych, proč brečí, jestli není nemocná, jestli nespadla, nemá hlad…
Zkus rodiče.
Pokud k tomu nemá žádný důvod, zkusila bych jí nabídnout lízátko nebo nějakou sladkost, na mou sestřenici to pokaždé zabralo, brečela pokaždé z nudy, aby si jí někdo všiml, tak možná chce tvou pozornost.
Nebo si jí prostě nevšímej a ona za chvíli usne.

redy

Zeptej se proč brečí
jestli ji něco nebolí a donutit nebrečet to jako že jí nšjakou vrazíš?
A co na to rodiče?

ReHu

Donutit?

Jaký má důvod? Při jakých příležitotech pláče?

Drap

Kup jí lízátko, když líže tak nemůže brečet.