Avatar uživatele
Elixír

Jak donutit mozek myslet a nezpůsobit katastrofu?

Když jsem začal myslet, tak to skončilo katastrofou. Myslel jsem jenom napůl a chtěl jsem rychle jednání. To byl ale průšvih. Dá se myšlení řídit a jak? Teď nemyslím, jenom sbírám informace a žiju ze dne na den.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2999 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Svůj mozek do ničeho nenuť, myšlení se nedá řídit. Buď je logické, nebo ne. Buď spokojený s tím co máš. Nebo si svoje závěry zkus porovnat s ostatními, zkušenost je mocná čarodějka…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Šidlo

mozog sa dá a má trénovať!

stačilo by sudoku a hádanky, snažte sa uhádnuť, čo sa v seriáli stane v dalšej epizóde, učte sa nové veci (podľa finančných a zdravotných možností) čítajte noviny s protichodnými názormi

a ak ste pomalší typ, nechcite rýchle jednanie.....to chce plánovať=myslieť dopredu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Správná otázka. Když totiž mozek necháš, aby donutil myslet on tebe, tak pak teprve je to skutečně průser. Takže, musíš ho to naučit ty, ne naopak!. A nebo ne. Nebo se na něj vyprdni úplně a hotovo. Totiž bez něj si mnohem lépe uvědomíš, že seš na tom ještě lépe než celý tvý okolí a nebudeš to muset řešit. Když ho ale budeš nutit, tak von ti nalže, že ti okolo jsou na tom líp. Což ještě samo o sobě průser není. Průser přichází v momentě zjistění, že celý to okolí k ničemu podobnýmu vůbec žádný mozky nenutí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví