Elixír

Jak donutit mozek myslet a nezpůsobit katastrofu?

Když jsem začal myslet, tak to skončilo katastrofou. Myslel jsem jenom napůl a chtěl jsem rychle jednání. To byl ale průšvih. Dá se myšlení řídit a jak? Teď nemyslím, jenom sbírám informace a žiju ze dne na den.

Nejlepší odpověď
Kepler

Svůj mozek do ničeho nenuť, myšlení se nedá řídit. Buď je logické, nebo ne. Buď spokojený s tím co máš. Nebo si svoje závěry zkus porovnat s ostatními, zkušenost je mocná čarodějka…

Další odpovědi
Šidlo

mozog sa dá a má trénovať!

stačilo by sudoku a hádanky, snažte sa uhádnuť, čo sa v seriáli stane v dalšej epizóde, učte sa nové veci (podľa finančných a zdravotných možností) čítajte noviny s protichodnými názormi

a ak ste pomalší typ, nechcite rýchle jednanie.....to chce plánovať=myslieť dopredu

zjentek

Správná otázka. Když totiž mozek necháš, aby donutil myslet on tebe, tak pak teprve je to skutečně průser. Takže, musíš ho to naučit ty, ne naopak!. A nebo ne. Nebo se na něj vyprdni úplně a hotovo. Totiž bez něj si mnohem lépe uvědomíš, že seš na tom ještě lépe než celý tvý okolí a nebudeš to muset řešit. Když ho ale budeš nutit, tak von ti nalže, že ti okolo jsou na tom líp. Což ještě samo o sobě průser není. Průser přichází v momentě zjistění, že celý to okolí k ničemu podobnýmu vůbec žádný mozky nenutí.