italiano

Jak donutit cestovku vrátit peníze po zrušení zájezdu z jejich strany ?

CK Quality travel nám 5 dní před odjezdem poslali e-mail, ve kterém bylo psáno, že z důvodu nenaplnění autobusu se zájezd ruší. Volali jsme tam a peníze že pošlou do konce následujícího týdne. To se samozřejmě nestalo, v dalším hovoru nám řekli, že to pošlou opět další týden, a že tam máme opět zavolat. Nemyslím si, že mají v úmyslu peníze vrátit – co dělat? Jak mohu cestovku donutit k vrácení peněz?

Nejlepší odpověď
anonym

Podat trestní oznámení – pro podvod…
😉
Vůbec se s nimi dál nebav, zkus kontaktovat další klienty – a podej TO.

Další odpovědi
Drap

Podat trestní oznámení a vymáhat jedině soudně.

zzzzz

Jsou dvě možnosti.

1– podat trestní oznámení, pokud škoda není minimálně 5000kč, tak to policie odloží, musíš si pak najít další podvedené lidi, aby vám dohromady ta škoda 5000kč udělala, a pak podat to trestní oznámení společně.

2– vymáhat to občanskoprávní cestou, je to zdlouhavé a drahé:-((

V každém případě se obrať na asociaci cestovních kanceláří a stěžuj si tam, také si stěžuj na ČOI.

Řeš to ihned, než to položí do konkurzu:-((