Pokročilý

Jak doladit notebook??

Notebook Toshiba, po vypnutí a opětovném zapnutí se mi změní rozměr obrazu, musím zmáčknout tlač. f4 a potvrdit rozšírit ale v nastavení to nezůstane a po vypnutí se to opakuje. 2, pro odeslání snímků přes Bluetooth to po mě chce at uložím do složky pro odeslání ale netuším jak to tam dát..3, hudba,film, fotky vše se mi ukládá do dokumentů jak přesunu do složky video či knihovna atd.Za rady předem děkuji.

Odpovědi:

Zlatý

Chceš toho trochu moc na "jednu" otázku ))

1. Nastavení grafiky, např. ťukni pravým na plochu, z menu zvol Vlastnosti grafiky (nebo něco podobného, nepíšeš OS ani o jakou grafiku jde). Samozřejmě musíš mít nainstalované správné obladače (z webu výrobce, podle typu notesu či grafiky).
2. Pomocí nějakého souborového manageru (např. Win Průzkumník), konfiguraci BT zjistíš či nastavíš kliknutím na symbol BT v ´oznamovací oblasti´ (obvykle vpravo dole) a nabo Start - Ovládací panely - Bluetooth
3. Opět pomocí nějakého souborového manageru - Kopírovat (Vyjmout) a Vložit tam, kam chceš

Zlatý

k otázce 3.
hudbu a filmy stažené z netu se ti budou ukládat třeba na plochu nebo do tebou vytvořené složky,pokud si to nastavíš na prohlížeči- nastavení- stahování- vybrat kam stahovat-potvrdit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.