pas

Jak doladit notebook??

Notebook Toshiba, po vypnutí a opětovném zapnutí se mi změní rozměr obrazu, musím zmáčknout tlač. f4 a potvrdit rozšírit ale v nastavení to nezůstane a po vypnutí se to opakuje. 2, pro odeslání snímků přes Bluetooth to po mě chce at uložím do složky pro odeslání ale netuším jak to tam dát..3, hudba,film, fotky vše se mi ukládá do dokumentů jak přesunu do složky video či knihovna atd.Za rady předem děkuji.

Odpovědi
beer

Chceš toho trochu moc na „jednu“ otázku ))

anonym

  1. Nastavení grafiky, např. ťukni pravým na plochu, z menu zvol Vlastnosti grafiky (nebo něco podobného, nepíšeš OS ani o jakou grafiku jde). Samozřejmě musíš mít nainstalované správné obladače (z webu výrobce, podle typu notesu či grafiky).
  2. Pomocí nějakého souborového manageru (např. Win Průzkumník), konfiguraci BT zjistíš či nastavíš kliknutím na symbol BT v ´oznamovací oblasti´ (obvykle vpravo dole) a nabo Start – Ovládací panely – Bluetooth
  3. Opět pomocí nějakého souborového manageru – Kopírovat (Vyjmout) a Vložit tam, kam chceš

iceT

k otázce 3.
hudbu a filmy stažené z netu se ti budou ukládat třeba na plochu nebo do tebou vytvořené složky,pokud si to nastavíš na prohlížeči-nastavení-stahování-vybrat kam stahovat-potvrdit