panenka

Jak dokončit stahování filmu?

dobrý večer ted jsem si přes uložto stáhla film už mi běží i na ploše ale nevím co mám udělat abych to mohla dát na lištu ,nebo zda se to dá nějak uložit abych si to mohla pak skopírovat na dvd může mi někdo ted pomoci?děkuji­.prosím opřesný postup děkuji

Odpovědi
Avilx

pokud vám mohu radit tak by jste neměla stahovat nelegální kopie autorsky chráněných filmů pokud nemáte originál a neděláte si kopii záložní pro vaší potřebu. pokud stahujete domácí, či rodinné video ze serveru záleží na prohlížeči který používáte , v internet exploreru je při stažení možno vybrat otevřít či uložit a po klepnutí na uložit si můžete vybrat cestu kam se soubor bude ukládat , u mozily firefox je potom cesta ke složce v nástrojích->možnostech. po uložení soubor v danné složce opět naleznete.