panenka

Jak dokončit stáhnutý film?

dobrý den potřebuji poradit stáhla jsem si film po stáhnutí mi začalo běžet ověřování a pak se mi objevila obrazovka media player klikla jsem na to pravým tlačítkem a objevila se mi tabůlka ale v angličtině pomůže mi tu někdo co dělat dál zatím to mám stople když to zavřu film mě zmizne potřebovala bych ho zkopírovat na dvd prosím opřesný postup.děkuji

Nejlepší odpověď
HOMER

Omlouvam se,ale nejsem si jistý,co to všechno znamená.Film ti nezmizne!Bude ve složce kam sis jej stáhla,tuto složku najdi a film odtud zkopíruj do okna programu který používáš na vypalování…

Další odpovědi
kenyrts

já to říkám už od začátku,kupte si knížku „ZAČÍNAME S PC“,tam se tyhle všechny odpovědi dočtete,když máte čas sedět neustále u PC a blbě se ptát,tak můžete trochu studovat!!!!!!!!!!