Löwe

Jak dokáží autorovi dětské kreslené pornografie, že se opravdu jedná o dětskou kreslenou pornografii?

Přece pokud není nikde v textu uveden věk smyšlených postav, a autor řekne, že postavám je např. 20, jen vypadají na 12, 15, 17.. atd. tak mu nic nemohou, nebo ano?

Doplňuji: Protože výroba a sběr tohoto typu pornografie je ilegální.

Odpovědi
isteron

To posúdia staré dievky, vo veku 40 r. a viac, o ktoré nikto nemal a nemá záujem .

Pavel Kohán

https://www.go­ogle.cz/search?q=so­rolla&client=u­buntu&hs=gfx&ch­annel=fs&biw=1­876&bih=1039&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=I3uG­VZ6DJIKMsgGdj4HgBQ&­ved=0CAYQ_AUo­AQ&dpr=0.9
Doplňuji:
Jde jen o způsob prezentace a jeho odůvodnění..

Nevíteto?

Nijak, ale proč bys to chtěla dokazovat? Je to kreslený, takže to „živým“ dětem neubližuje.

arygnoc

vyhľadávanie a vyhodnocovanie dôkazov pri podozrení alebo pri spáchaní trestného činu pripadá výlučne pod kompetenciu orgánov činných v trestnom konaní.
dôkazy tak isto vedú orgány v trestnom konaní, vy môžete figurovať iba ako svedok.

jediné, čo môžete urobiť, je oznámiť podozrenie či spáchanie trestného činu.
polícii.

;-Q

anonym

To bych chtěla aspoň ze zvědavosti vidět,protože zatím nevím,že by něco taového jako vůbec existovalo.
Doplňuji:
Dětské kreslené psycho wow!(to musí být terno).

Löwe

Pumíku: https://en.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Lolicon

anonym

Japonci,kdo jiný…díky.