Avatar uživatele
Inuska20

Jak dokázat příteli že mi může věřit?

Pokaždé ať jdu kamkoliv si myslí že jdu za nějakym chlapem, je to kvůli tomu že v minulosti jsem si hodně rozuměla s muži a holky u nás na vesnici mě pomlouvaly a šířily drby a můj přítel to nějak nemůže překousnout i když nic z toho není pravda

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, RyuzakiKate, Kamionacka09 před 4138 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pravděpodobně žárlí, pokud to nepřehání, tak se s tím dá žít. Pokud je to neúnosné, je to neštěstí a asi se to bude i stupňovat. Zkusit jej brát sebou a tím jej přesvědčit, na druhou stranu ho nikdy nepřesvědčíš o opaku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

To musí poznat sám – důvěra se lehko ztratí,ale špatně nabývá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Přistižena při poctivosti ? Nelze! Naprostý souhlas s Hlada. Minulost, ať je jakákoliv se změnit nedá, a žárlivost je diagnoza, která dovede spolehlivě promořit každý vztah. Časem se žárlivost spíš horší než lepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Věrnost dokázat nelze.
Jestli se partner už v předešlých vztazích choval žárlivě, je to jeho problém. Žárlivost je kontraindikací vážnějšího vztahu.
Jestli se v předešlých vztazích žárlivě nechoval, vadí mu vaše minulost, tak to bude náprava na delší dobu. V našich krajích je zvykem posuzovat člověka podle minulosti. Zaměstnavatelé vyžadují výpis z trestního rejstříku, banky z registru dlužníků. A to se vždycky za člověkem nějaký čas táhne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Proč bys měla něco někomu dokazovat?!Buď někomu věřím nebo nevěřím,přes to nejede vlak.
To,že sis dříve rozuměla s muži,vůbec,ale vůbec nic neznamená.Samoz­řejmě pokud to bylo na bázi přátelství a kamarádství a sex v tom nehrál žádnou roli.Pokud tvůj přítel více věří nějakým pomluvám,(které o tobě beztak vykládaly závistivé zapšklé baby)než tobě,pak takový vztah nemůže dobře fungovat,protože dokazovat věrnost tím,že budeš sedět doma na řiti,není k ničemu.To,co mu teď třeba trochu vadí může v budoucnu vyůstit v něco mnohem horšího.Neříkám,že by chlap neměl žárlit,ale co je moc,to je moc.Můj názor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

navrhni, at vsude chodi s tebou :) prejde ho to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Ja to mam doma taky jezdim s kamionem a tak se pohybuju na parkovistich a nakladkach jen mezi samimi chlapy a ten muj to nese tezce.Musime byt na ne hodny a mily aby se nam naucili verit protoze ja sama v sobe vim ze bych pritele za zadnyho jinyho nevymenila protoze je moc hodny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
strapanka

dobre ti radia, aspon vacsina. Viem to z osobnej skusenosti (a to som mala len tu najlepsiu povest).
Bud ti veri, alebo nie. Ak mu musis nieco dokazovat, chod radsej od toho!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hříbeček

udelejte si super večírek pomáhá to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kerynka

vysvětli mu že i ty jemu důvěřuješ a že i ty máš právo si čas od času zajít na kafe !

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek