DomcaCZ

Jak dokázat holce, aby změnila názor.

Poznal jsem holku a myslím si, jsem přesvědčený, že je pro mě ta pravá, ale řekla, že mě má jako dobrého kamaráda a že zatím nic nechce, kluci ji už zklamali a žádného nechce. Jak jí opravdu přesvědčit, dokázat jí, že jí nechci do postele. Jen jí vidím, je mi lépe, strašně se mi líbí, ale nevím jak na ní, poradí mi někdo? Děkuju :)

Nejlepší odpověď
Hlada

Nic nedokazuj, nepřesvědčuj, neukecávej. Zřejmě jste se o tom už bavili a ona tě galantně odmítla. Respektuj její názor, chovej se k ní jako kamarád a hledej jinde. Jednostranným ukecáváním nezískáš rovnocenný a perspektivní vztah, spíš odpor.

Další odpovědi
iceT

K poznání,že i ty jsi ten správný,musí dojít ona sama,i kdyby si předtím měla natlouct.

Orange

Když uvidí, jak tě má v hrsti, tak těžko názor změní.

Adula.57

já to tak taky mám, a ten kluk je na tom stejně jako ty. Tý holce to prostě říkej pořád dokola že ti na ní záleží a tokový ty medový kecy… ona si to potom rozmyslí

anonym

třeba je na holky a ty seš jí jako sexuální partner odpornej

anonymmm

tak buď rád i za to kamarádství, přece jenom ji můžeš kdykoli pozvat na kamarádskou (ale to nezapomeň zmínit, aby si nemyslela, že na ni chceš něco zkoušet) procházku, pozvání do kina apod..a když nic jiného, tak si aspoň užívej její přítomnosti, a jestli takové pozvání přijme, tak jí nejseš lhostejný :)