huxa

Jak dokázat dívce, která se už párkrát spálila a chce být sama, že jsem ten pravý?

Nejlepší odpověď
Orange

Je jí 15 let a brečí, jak ji strašně zklamal život a láska? :D Ruce pryč.

Další odpovědi
Damiana

Třeba to, že chce být sama říká jenom tobě. Když už se párkrát spálila, tak nezkušená nebude… Ale chápu, že to, že ti dělá fóry je docela zajímavé. Je to výzva, je to na tobě. Tedy jestli máš co nabídnout a čím ji okouzlit. Třeba budeš nakonec ten, který konečně zahřeje a nepopálí…pokud nebudeš tak hrr, jak se prezentuješ tady, trochu ubereš a budeš o kapánek dost vnímavější. Možná to pak i vyjde.:-)

hanulka11

Když chce být sama tak ji nech- nevnucuj se .

Lleni

Tvrdá palice;)))
Ale jesi seš ten pravý ,tak by jí to mělo časem dojít;)))))))))