georgefl

Jak dohledám ztraceného kamaráda?

Jak si dohledám dávno ztraceného kamaráda ze Slovenka? Jmenuje se Jano Slavkovski a v l letech 1999 – 2002 i déle se zdržoval v USA, Florida, Key West.

Nejlepší odpověď
Thorax

Jedině zkusit nějakou sociální síť jako facebook nebo twiter. Popřípadě, když jste měli nějaké společné kamarády tak se poptat u nich.

Další odpovědi
panenka

skus to např:přes FACEBOOK nebo se pak jedině obrátit na slovenskou stranu konkrétně na městský úřad kde mají na starosti obyvatele slovenska s prosbou zda by vám mohli pomoci při hledání tady tohoto přítele.pokud je to slovák pomoci by vám měli