bolak

Jak dohledám stránku, která už neexistuje, přes google, když ani v google archivu není?

Třeba již zmíněnaá stránka se smazanou otázkou > https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&rls=cs&q=­pro%C4%8D+jeden+z+re­gistrovan%C3%BDch+­d%C4%9Bl%C3%A1+mrtv%C3%A­9ho+brouka&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest#hl=cs&lr=l­ang_cs&client=o­pera&hs=gKk&rl­s=cs&channel=sug­gest&tbs=lr:lan­g_1cs&sclient=psy-ab&q=nepodcenil+ad­mina+site:odpo­vedi.cz&oq=ne­podcenil+admi­na+site:odpove­di.cz&gs_l=ser­p.3...36998.39672­.2.39798.17.17­.0.0.0.3.200.1273­.13j3j1.17.0.­..0.0...1c.1.DvOZn-3l7f4&psj=1&b­av=on.2,or.r_gc­.r_pw.r_qf.&fp=415f054­1f428deb4&bpcl=38625945&­biw=1887&bih=936

Google ji najde, dokonce z ní udělá i krátký výpis, ale do jejich archívu ještě nebyla uložena a i v obrázkovém náhledu je vidět že stránka již neexistuje, takže odkud google bere ten text který se na stránce nacházel? A dá se ta stránka tedy ještě od někud celá vytáhnout?

Nejlepší odpověď
beer

Obsah neexistující stránky již nenajdeš.
Doplňuji:
„Vytáhnout“ by ti ji mohl snad jen správce příslušných stránek, Google vidí jen to, co existuje.

Další odpovědi
Bedy

Zkus http://archive­.org/web/web.php – tam najdeš stránku jak vypadala klidně před 8 lety… Občas se to hodí…

petvad

Ten krátký výpis, který se zobrazí, udělal Google v době, kdy adresa ještě byla přístupná a uložil ji ve své databázi jako info. Jestliže se uvedený odkaz po kliknutí nezobrazí, jeho obsah už se žádným způsobem dohledat nedá.
Neexistující obrázkový náhled je při tom spolehlivým ukazatelem – v něm se totiž objevuje aktuální stav odkazu.

bolak

petvad: jasně, a do tý jejich databáze kde mají tyhlencty „info“ zálohy já se nijak nedostanu?

bolak

Bedy: tu znám, ale potřebuju stránku která je hodinu strará, a tu tam právě nenajdu

bolak

beer: ale vidíš že ten text z té otázky tam má (musíš kliknout na odkaz), ačkoliv stránka už neexistuje, takže to musí existovat ještě nějakej další archív..