leon2

Jak docílit toho, aby zbavili práv na dceru bývalého přítele nebo ho úplně vymazali z rodného listu dítěte? chceme to ob

oba my jsme s tim souhlasili.
děkuju

Odpovědi
lerak14

co tím bývalí získá stejně bude platit dál potom dostane rozum a už za dítětem nebude moci

nnn1

Vím, že pokud by šlo o adopci jednoho rodiče (když by jste měla partnera, který by si ji chtěl adoptovat), tak se to musí řešit soudně. A předpokládám, že se to má i v takovémto případě řešit soudně – ale to by nejspíš znamenalo, že vám nebude povinen platit alimenty.

Jambalaya

Tak to by tedy opravdu nešlo 🙂