Georgo2010

Jak docílit rychlejšího plavání stylem prsa?

Odpovědi
Michal Kole

Chodit 5× týdně do bazénu a trénovat 🙂

Nejlépe se svojí přítelkyní, které plave rychleji a ty jí budeš chtít dohnat 🙂

Hlavně plavat STYLOVĚ SPÁVNĚ, aby byl co nejmenší HYDRODYNAMICKÝ od­por.

WeeBear

Mně vždy pomohlo, když jsem se soustředila na stylovou správnost nohou, přiznám se, že když se na to nesoustředím, tak často „kopu“ jako u kraula a tempo je pak podstatně pomalejší, což je docela na škodu.
Popřípadně se koukni zde http://i-plavani.cz/in­dex.php?option=com_con­tent&view=arti­cle&id=239:technic­ka-cviceni-11dil-prsarske-nohy&catid=190&I­temid=628 pokud to tak dodržíš, tak tempo podstatně urychlíš.

Ozzy21

Podle toho jak chceš (chcete) dlouho plavat když máte sílu tak např. 3 bazény strašně rycle ,,Tempovat,,

Damiana

Jedině pravidelným tréninkem. Kdysi jsem po chvíli ve vodě skoro polykala andělíčky a dneska plavu jak žabka carevna.