BlurryFace

Jak docilit měkkých ručníků?

S aviváží i bez jsou stále tvrdé a drsné, co s něma?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jaký materiál, takové vlastnosti. Tady by snad pomohli jen STBáci: mlátit obuškem tak dlouho, dokud subjekt nevyměkne.

Další odpovědi
dr.luha

Přidejte k prášku to, co v něm díky EU chybí. Když je povoleno cpát tuto věc do šunky, tavených sýrů a dalších potravin, tak proč mít černé svědomí při použití do pračky. Funguje výborně. http://www.ku­tilov.cz/chemi­kalie/fosfat-1-kg/

cynique

Jedině sušičkou!
A bez aviváže. Vlastní zkušenost.☺

Cenobita

Pamatuji si, že v reklamách byl králíček Azurit – aviváž. („A to mají mazlíčci rádi …“)

marci1

Mezi základní parametry nákupu patří hlavně gramáž, kterí se uvádí v gramech na metr čtvereční. Kvalitní ručník, který bude příjemně nadýchaný má označení 450 gramů na metr čtvereční a více.
Hebkost a příjemný dotek u ručníků způsobuje délka vláken a výška vlasu. Pokud chcete, aby vás ručník hýčkal, volte delší vlas. 🙂

Zdroj: http://www.ze­na.cz/bydleni/mek­ke-a-hebke-rucniky-8-tipu-jak-to-zaridit/r~i:ar­ticle:774486/?­redirected=14731856­60

bububabu

Dáváš bud nekvalitní aviváž a nebo málo. Já kupuji aviváž v Německu a mám ručníky heboučké a sušičku vůbec nepoužívám:)

Kepler

Fosfáty se přidávaly do pracích prášků kvůli změkčení vody a vytvoření alkaličtějšího prostředí, asi by to mělo efekt v případě, že tazatel má tvrdou vodu. Stejnou službu (přitom ekologickou) by měla mít i soda (Na2CO3).