janekor

Jak docílím stáhnutí filmu do Samsung Galaxy SIII?

Nejdou mi stáhnout filmy na galaxy sIII, z jednoho serveru se stahování nespusti vůbec a na druhém mi to rve plna paměť. Prosím poradte, co sv tim Jana

Nejlepší odpověď
badisko

Nebude to tim ze mas plnou pamet?…telefony nejsou lide a nelzou jak se jim to zrovna hodi …tak neco smazej a uvidis …pipripade zkus stahnout nejake kratke video aby jsi zjistila jak jses natom s pameti a zda je to vubec chyba stahovani…ale to se muzes samozdrejme podivat i v telefonu kolik ti veci zabiraj mista …ono vetsinou to nejednodusi reseni je spravne..:D…ja bych to vyresil tak ze bych zalohoval data a vratil mobil do tovarniho nastaveni …vsechny data nepotrebne smazal …mas krasne cistej a novej mobil…

janekor

Na mobilu mi to ukazuje necelých 10Gb mista a na karte 2, 70 Gb.Zkusila jsem stáhnout dil serialu, coz moc velke neni…a nic ☹ Ta elektronika se na me domluvila, nejdriv notas a ted i mobil ☹ Nejhorší je, ze jak nevím, co smazat, tak jsem nekde potratila vyzvánění. .. jsem prostě úplný analfabed ☹:-(:-(