celie

Jak dobře vyživovat vlasy po čtyřicítce?

Nejlepší odpověď
Anuket

Ono příliš nezáleží na věku, běžné věci, které můžu doporučit jsou žádoucí v každém věku: vlasy nežehlit, nelakovat, maximálně lehce zagelovat (gel zde funguje mnohdy i jako dobrý kamarád v symbióze – stejně jako opalovací gel v létě a vlasy chrání), pokud máte sušší, suché, vlnité či až krepaté vlasy, doporučuji jednou za čtrnáct dní udělat zábal z olivového oleje (ideálně když víte, že nebudete muset nikam jít – kvalitní olivový olej jemně vetřete do vlasů od kořínků až ke konečkům, dejte do drdolu a min. tři hodiny, ale i klidně celé odpoledne tak nechte, umyjte až večer, raději dvakrát), nespoléhat na domácí stříhání, ale zajít jednou za čas ke kadeřnici a pokud barvíte, barvěte buď barevnými šampony, nebo barvou 2. stupně – tj. přelivem.

Další odpovědi
terry

Věk je pouze jeden z faktorů ovlivňující kvalitu vlasů. A my tvé vlasy neznnáme.
Určitě ti poradí dobrá kadeřnice.