alexandra

Jak dobře ofotit obrazovku?

Tak se tady snažím ofotit tu obrazovku s tou lištou a poslat,ale mám to pořád malé.Jaký je přesný postup.Do jakého programu,je to nejlepší uložit.Já jsem to ofotila,uložila v malování a potom poslala přes Nadapeny a je to pořád malé.Poradíte lepší postup? Děkuji
Doplňuji:
Přesně jak to popisuje Michal,jsem to udělala.Ale který mám teda poslat ten odkaz z toho nadapeny,ať to není tak malé?
Ty výstřižky vím,že tam jsou,ale já to chtěla vyfotit i s tou tabulkou a ta by mi zmizla.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

asi posíláte špatný odkaz Pokud vím tento server nabízí víc druhů velikostí, náhled a pak plnou velikost.

Stisknete klávesu Print Screen(pokud chcete jen aktuální okno tak stiskněte současně klávesu Alt), V malování pok zvolíte Vložit a uložíte.

Existují i programy pro snímání obrazovky. Umí to slavné programy jako IrfanView, XnView, Gimp…

Další odpovědi
tom004

Jestli myslíš klasicky digifoto,tak,já fotky nahraji do PICASA,a takhle to vypadá.Jde to daleko lépe,bez všeho rušivého.Po úpravě v programu.Toto,je jen pro ilustraci.Jestli jsem to správně pochopil.:)

http://img.na­dapenny.com/t20/112­02/nadap151354195­020232.jpg

casey

win 7 maji ve start->programy->prislusenstvi zajimavy programek vystrizky. Pomoci toho muzete vyfotit tazenim mysi po obrazovce libovolne velky vyrez obrazovky a rovnou ulozit do png, jpeg…

DDarent

http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/zachy­covani_obrazov­ky/screenshoter/

AnnMary

Nevím jestli to správně chápu, ale pokud chces vyfotit obrazovku jako „plochu“ tak stačí klávesová zkratka FN+PRTSC (na notebooku, na PC to bude misto FN myslim SHIFT). To zmáčkni a pak si otevři Malování a tam dej vložit a ono ti to tam vloží:)

alexandra

pro AnnMary:Chápeš to sice správně,ale umím.Psala jsem se,jak to poslat,aby to nebylo malé!!!!!!!