-Z-D-L-

jak dobít kredit na stánku ?

Když si chci dobít kredit na novinovém stánku tak stačí říct chci třeba dobít 250 kč a dát jim peníze ?
dají se posílat premium sms ?
a v jakých častkách se dá dobít kredit ?

Nejlepší odpověď
dj.david1234

Jen opravím iceT – Už lze dobíjet i 150kč … Ale záleží ják u koho..
Ha-loo mobil lze dobíjet již od 150kč 🙂

Jinak postup dobítí přes trafiku:

,,Dobrý den, chtěl/a bych dobít kredit na (operátor)´´
,,Můžeme číslo?´´
,,123456789´´ – Vaše číslo
,,Děkuji´´

bla bla bla…

tutut tutut – sms o přijetí žádosti o dobití…
tutut tutut – sms o přijetí kreditu

🙂 A je to 🙂

150kč (jak který operátor)
od 200kč až snad do 10 000kč
Ale pozor… do půl roku si musíš dobít kredit znova ať máš nebo nemáš kredit, jinak zablokují simkartu

Další odpovědi
iceT

Nejnižší dobitá částka je 200 kč,ovšem trafika či stánek musí mít terminál.Trafiky některé u nás mají takový přístroj na dobíjení,kde si dobíjené číslo navolíš sám bez nutnosti vypisovat dobíjecí kupón.Prémiové sms se dají posílat,však to taky platíš ze svého.
Trafikantce pak stačí sdělit pouze operátora.
Doplňuji:
Díky za upozornění,ha-loo mobil neznám,ale o tom dobití po půlroce snad jak u koho,mám číslo u O2 a není dobité skoro rok a ještě funguje.