Jak do tabletu Asus memopad nahrát filmy aby fungovaly?

Nahrála jsem tam film přes SD a přeskabel přímo do zařízení ale běží to jen se zvukem… proč a jak udělat aby to fungovalo normálně i s obrazem??
odkaz na tablet: http://tablety­.heureka.cz/a­sus-memopad-me176cx/

Odpovědi
(O_o)

Pripojis usb kablikem tablet s pc. Az se ti zarizeni objevi v pc rozkliknes ho jak flashku. Pak vyberes slozku „Movies“ a do ni prekopirujes film, ktery se ti po nahrani objevi v galerii. Ale me to nepodporovalo blueray pouze .avi, ja to odzkousel na mem mobile a funguje to.

jáára

stáhni si qqplayer nebo tak nějak se to menovalo