ingi

Jak do Opery ?

Ahoj, chtěl bych se zeptat, co se má nosit do opery ? 5ekl bych že smoking, jenže opera je odpoledne a smoking se nosí až po 19. hodině… Takže co si vzít ?

Nejlepší odpověď
Drap

Klidně běžný společenský oblek

Další odpovědi
venkovan

No slyšel jsem vypravovat, že jeden den v roce lze na operu v provedení od pěvců Národního divadla chodit normálně jako na ulici. Ale prý se nemusí za vstup platit.
Myslím, že je to první neděle v září někde v Šárce v Praze.
Ale jinak bych přeci jenom do kamenné budovy šel v tom společenském oděvu. Jen bych to zas tak moc s parádou nepřeháněl.Jít slušně oblečen. Díru na ponožce nechat v botě.

Damiana

Rozhodně tmavý, decentní oblek. A hlavně nezapomeň na kvalitní boty a do nich tmavé (!!!!!) ponožky.

vlkadam10

Vem si něco formálního. třeba nějaké lepší sako nebo tak něco. neber tam nic levného a tak řečeno neformálního.

MILAN1961

BUDE STAČIT ÚPLNĚ NORMÁLNÍ OBLEK-NĚJAKÝ LEPŠÍ