NIČITEL

Jak do iPhona stahovat z u uloz.to?

Chtěl bych si do iPhona a iPada stahnout serialy (TBBT , South park ,Joker blogs the) a ano vim ze je to nelegalni a ano vim ze to kde udelat z pc ale to je zdlouhave a ano znam programy tipu video d/l …Ale chtel bych serialy s ceskyma titulkama nebo alespon dabingem …nezna nekdo nejaky program

Online se neda koukat na cestach …a za druhy tyhle stranky na apple zarizenich nefunguji

Odpovědi
MirKop

Koukni se online… A ty si myslíš, že stahovat půdě, když nejde online? To se hodně pleteš

Human

Myslím, že sťahovanie ako to poznáš na PC nejde na iPhone (a ďalších iOS zariadeniach), kvôli uzavretosti iOS. Ale takto to bolo pred nejakou dobou, nie som si istý či je to tak aj teraz.